Sortiment

Dětské náhrdelníky

Dárek, který s dětmi poroste

Je tolik výjimečných okamžiků v životě mladé slečny! Počínaje narozením, křtinami, prvními narozeninami, nástupem do školky, školy... A člověk si láme hlavu, co stejně tak výjimečného by se hodilo jako dárek pro tyto slavnostní okamžiky.

Vykouzlete štěstí a úsměv

Hledáte li půvabný dárek trvalé hodnoty, něco, co vaše dcerka, vnučka, neteř nebo třeba dcerka vaší kamarádky uschová jako skvostnou památku, pak jste na správné adrese. Dětské perlové náhrdelníky totiž podtrhnou výjimečnost slavnostního okamžiku, a navíc je v budoucnu může obdarovaná věnovat dál třeba své dcerce. Pro děti jsme samozřejmě uvázali náhrdelníky s drobnějšími perličkami a vybrat si můžete z několika barevných odstínů. S bílými, růžovými a fialkovými perlami nejvyšších kvalit. Perličky nyní navazujeme na délku 35 cm a zbylé perličky stejné velikosti a odstínu do nejkratší klasické délky 42 cm dodáme s náhrdelníkem. Až vaše malá povyroste, převážeme vám náhrdelník do této klasické délky a bude ji zdobit další dlouhá léta.

Perlový náhrdelník s překrásnými fialkovými oválnými perlami s excelentním leskem.

Vytvořte jí pohádkový svět

Každá holčička by se moc ráda alespoň na chvíli stala princeznou. A právě váš dárek je krůčkem ke splnění tohoto snu! Představte si vaší dcerku, vnučku... prostě malou holčičku kráčící poprvé do divadla. V nádherných šatičkách a perlovým náhrdelníkem od vás. No řekněte; bude se cítit jako opravdová princezna?

Dětský perlový náhrdelník se zářivými čistě bílými perlami. Náhrdelník pro malou princeznu.

 

Číst více
dostupnost
Řadit dle:
Počet produktů na stránce:

Dětský perlový náhrdelník růžový

stříbro 
1 800 Kč
Skladem
Řadit dle:
Počet produktů na stránce:

Máte dotaz k našim výrobkům
nebo chcete poradit při výběru zboží?

Poradíme vám na čísle
+420 602 482 402

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Více informací.