Sortiment

O nás

Perlové náhrdelníky, perlové náušnice, prsteny s perlou, perlové náramky, perlové soupravy nebo kabelky z perel. To vše můžete najít v našem e - shopu v prvotřídní kvalitě, jíž vám potvrdíme certifikátem pravosti.

 

Náš příběh

Před několika lety mi můj přítel přivezl z jedné ze svých vzdělávacích cest po asijských zemích výjimečný dárek - několik perlových náhrdelníků s náušnicemi v rozličných barvách. Nejspíš čekal, jak budu nadšená. Já ale patřila k těm ženám, kterým se zavděčíte šperkem ze zlata nebo stříbra. Nejraději bych je někomu věnovala nebo schovala do šuplíku.

To ale nešlo. Byl to dárek, navíc s láskou koupený… „No nic“, řekla jsem si před oslavou 40. narozenin kamarádky. „Je na čase vytáhnout perly.“ Přiznám se, že jsem neměla úplně super pocit, když jsem vcházela do místnosti plné lidí. Jako první mě zaskočil kamarádčin manžel: „Jsi nějaká mladší, celá záříš! Co jsi se sebou udělala?“, překvapeně hodnotil můj vzhled a zkoumal, co je na mně nového. Když podobně reagovalo více přátel, už to manžel nevydržel a rýpnul si: „Vidíš, tohle dělají ty perly ode mě!“

Že měl pravdu, jsem pochopila až poté, kdy jsem se ve společnosti střídavě objevovala se zlatým šperkem nebo perlami. Obdiv jsem totiž sklidila jedině s perlami. S bílými jsem lidem připadala něžná, růžový náhrdelník s náušnicemi mě prý dělaly mladší a zářivou, levandulová barva perel mě změnila na dámu a černé na elegantní sexy ženu. Když k tomu přidám skutečnost, jak perly na mém krku krásně hřály, nedivte se, že jsem se do nich zamilovala!

Moje a partnerovy cesty do teplých krajin od toho poznání vedly již pouze do destinací, kde se nacházely perlové farmy, nebo alespoň prodejci perel. Zároveň jsem se začala v oboru perel vzdělávat. Toužila jsem poznat všechny druhy perel. Zjistit kde a jak se pěstují, na co si dát při koupi perel pozor, jak zaručeně poznat jejich kvalitu… Nakonec jsem se dokonce naučila vázat perlové náhrdelníky uzlíkovou metodou, což je nejkvalitnější provedení.

Láska k perlovým šperkům mě zcela pohltila a bylo jen otázkou času, kdy se „nakazí“ i můj partner. Založení společnosti Perly Sissi tak bylo přirozeným dovršením našeho zájmu o perly. S radostí objíždíme svět a hledáme vhodné perly a perlové šperky nebo kabelky pro naše klienty. Se stejným zájmem se pak věnujeme těm, kteří se na nás obrátí s žádostí o poradenství v oblasti koupi perel či perlových šperků. Odměnou pro nás je vaše spokojenost a bonusem fakt, že se vrátíte. A za to vše děkujeme právě perlám, které nám doslova změnily život.

Martina Domská a Vladislav Vyoral

 

Když láska a tradice je nade vše

 

E-shop, showroom - kamenná prodejna

 

Osobní výběr perel do našich šperků

 

Potvrzení šperku o jeho pravosti

Šperky prodáváme pouze s certifikátem jeho pravosti.

 

Perlové šperky od nás obdržíte v luxusních dárkových krabičkách

 

Výjimečná nabídka:
k většině našich perlových náhrdelníků
jsou v ceně i perlové náušnice.

Pro doprovod je k dispozici nápojový bar.  

 

Ženy a jejich proměny

Ukázky žen s našimi perlovými šperky najdete také ve fotogalerii.

Máte dotaz k našim výrobkům
nebo chcete poradit při výběru zboží?

Poradíme vám na čísle
+420 602 482 402

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Více informací.