Sortiment

30 let svatby - Perlová svatba

30 let výročí svatby je možná důvodem vaší návštěvy našeho e-shopu. Pokud hledáte vhodný dárek pro vaši milovanou, jste na správném místě. 30 let svatby slavíme jednou za život a perlovým šperkem zajisté potěšíte a uděláte partnerce velkou radost.

Šperk si ovšem můžete přijít vybrat i osobně na naší prodejnu v Horních Počernicích.  

A že je z čeho vybírat!

30 let svatby je výjimečná událost, která si zaslouží unikátní dárek. Perlové šperky jsou proto jedinečným a dárkem, který potěší.

V naší nabídce najdete perlové náhrdelníky, perlové náušnice, náramky nebo třeba celé perlové soupravy. Vaší milované můžete k výročí 30 let svatby vybrat dárek ze široké škály nádherných sladkovodních perel mnoha druhů, barev a tvarů, ale i jedinečných mořských perel - Tahitských, japonských perel Akoya a perel Jižního Pacifiku. Samozřejmostí jsou perly nejvyšších kvalit ve zlatých i stříbrných komponentech, některé navíc rozzářené třpytivými diamanty a zirkoniemi.

Možná si vyberete jeden šperk a časem k němu dokoupíte další. Jak žertem podotýkají někteří pánové: „Dnes jí vezmu jen perlový prstýnek, perlový náramek příště, až bude hodnější…“

Každá žena se ráda zdobí, je tedy více než jasné, že právě k „perlové svatbě“ bude perlový šperk očekávat. No, a uznejte sami - za třicet let života po vašem boku si takový dárek zaslouží. Nepochybujeme, že stejným způsobem o dárku pro vás přemýšlí vaše drahá.

Protože nabízíme nejen k výročí 30 let svatby opravdu široký sortiment vysoce kvalitních perlových šperků, může se stát, že si svou volbou nebudete jisti. V takovém případě neváhejte využít naše poradenství, ať už telefonické, či osobní návštěvu na naší prodejně.

Pokud přivezete fotografii vaší manželky, bude volba šperků k perlové svatbě jednodušší co se tvaru, barvy nebo velikosti týče. Každý šperk obdržíte v luxusním balení a ještě s malým dárkem pro radost.

Rozhodně volbu nepodceňujte, vždyť jde o skvostnou památku na významnou životní událost 30 let svatby.

A nám je ctí, že si vyberete dárek právě u nás.

 

Svatby a výročí podle společně prožitých let:

30 let svatby je výjimečná událost, která si zaslouží unikátní dárek. Perlové šperky jsou proto jedinečným a dárkem, který potěší.

Máte dotaz k našim výrobkům
nebo chcete poradit při výběru zboží?

Poradíme vám na čísle
+420 602 482 402

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Více informací.