Sortiment

Certifikáty

Ke každému šperku od nás dostanete certifikát jeho pravosti.

Šperky z mořských perel vyšší cenové kategorie a ty, které jsou navíc doplněny diamanty, dokládáme s expertním certifikátem České gemologické laboratoře v Ostravě. Šperky ze sladkovodních perel a šperky z mořských perel nižší cenové kategorie obecně dokládáme s certifikátem pravosti Perly Sissi, což nám umožňuje udržet nižší cenu. Certifikát ČGL sám o sobě nevypovídá o kvalitě šperku, ale o jeho pravosti. Na rozdíl třeba od komponentů, na kterých určitě šetřit nechceme.

Za pravost perel a všech komponentů 100% ručíme. Na vaše přání rádi necháme ke kterémukoliv šperku zhotovit expertní certifikát ČGL. Ten je zpoplatněn částkou pohybující se v rozmezí 800 až 1200 Kč dle náročnosti jeho zpracování.

Vážení zákazníci, i v této nelehké době, kdy jsou od února zrušeny všechny světové veletrhy s perlami, jsme měli to štěstí osobně zakoupit nové Tahitské perly nejvyšších kvalit. Od firmy, se kterou léta spolupracujeme a měla možnost přivézt perly ze své farmy ve Francouzské Polynésii. Nové šperky z těchto úchvatných perel máme již vložené na našem e-shopu a postupně je popisujeme.Věříme, že vás naše nová kolekce šperků osloví.

Máte dotaz k našim výrobkům
nebo chcete poradit při výběru zboží?

Poradíme vám na čísle
+420 602 482 402

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Více informací.