Sortiment

Perlový náhrdelník Mari Akoya

14kt zlato, Akoya 7 - 7,5 mm, 82 cm
Prodáno

Dárkové balení

Doprava zdarma

Certifikát pravosti

Šperky na zakázku

Čistící ubrousek

Perlový náhrdelník s bílými japonskými mořskými perlami Akoya velikosti 7 - 7,5 mm vysoké kvality AA+ v délce 82 cm ve 14kt zlatě.

Novinkou naší letošní podzimní kolekce je tento exkluzivní perlový náhrdelník luxusního zpracování s japonskými mořskými perlami Akoya v jedinečné délce 82 cm. Perly mají krásný lesk, bílou barvu a kulatý tvar. Perly za fantastickou cenu se nám podařilo zakoupit na veletrhu šperků v Tokiu u našeho stálého dodavatele. Perlový náhrdelník jsme zakončili komponenty ze 14kt žlutého zlata a nedílnou součástí je i zlatá samostatná spona. Tuto si můžete na náhrdelníku připnout v libovolných délkách a variacích. Vyjímečný perlový náhrdelník z mořských perel, který se jen tak nevidí. Náhrdelník, se kterým bude žena středem každé společenské události. Bonusem je stříbrná spona ve tvaru mašličky, ke žlutému zlatu pozlacená. Pouze jeden náhrdelník skladem.

Perlový náhrdelník vám převážeme i s komponenty z bílého 14kt zlata a bonusem bude spona ve tvaru mašličky z rhodiovaného stříbra.

Perlový šperk od nás obdržíte v dárkové krabičce s certifikátem pravosti Perly Sissi. Expertní certifikát České gemologické laboratoře vám necháme na přání vyhotovit. 

Kat. číslo - 874                           

Délka náhrdelníku - 82 cm                                                

Velikost perel - 7 - 7,5 mm 

Druh perel - mořská japonská perla Akoya      

Kvalita perel - AA+                         

Barva - přírodní, bílá

Tvar - kulaté                 

Uzávěr - 14kt zlato 585/1000, koncovky včetně spony 3,2 gr

Máte dotaz k našim výrobkům
nebo chcete poradit při výběru zboží?

Poradíme vám na čísle
+420 602 482 402

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Více informací.